Обприскувачі

обприскувачі — сільськогосподарське обладнання, використання якого особливо актуально для посушливих регіонів, де постійно відчувається дефіцит вологи, що вимагає заповнення для отримання хорошого врожаю зернових і технічних культур. Якщо на невеликому присадибній ділянці забезпечити зрошення насаджень можна шляхом використання побутового обладнання, то зрошення полів вимагає використання професійної високопродуктивної техніки.

Зрошення з використанням сучасних польових і садових обприскувачів дозволяє забезпечити повноцінне насичення ґрунтів вологою, яка необхідна для розвитку кореневої системи і постачання рослин поживними речовинами. Обприскування водою також дозволяє знизити температуру приземного шару повітря і збільшити рівень вологості, що запобігає в’янення рослин під дією прямих сонячних променів і інших негативних чинників.

Ручні, стаціонарні, тракторні обприскувачі, крім своєї основної функції, можуть використовуватися для розпилення спеціальних хімічних складів, призначених для ефективної боротьби з шкідниками, коли необхідно максимально оперативно обробити великі сільськогосподарські угіддя, десятки, а то і сотні гектарів площ, зайнятих під садами і виноградниками , лісових насаджень. Знайшлося обприскувачів застосування і в комунальній сфері: такі установки нерідко застосовують для поливу трав’яних газонів стадіонів, полів для гольфу та інших подібних об’єктів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *